Педагогічний колектив школи

Вчителі школи

Котисько Марія Данилівна – практичний психолог, вчитель основ здоров’я, «спеціаліст вищої категорії».

Новосад Наталія Андріївна – соціальний педагог, педагог-організатор, «спеціаліст».

Романова Людмила Григорівна – вчитель української мови і літератури, «спеціаліст вищої категорії», «старший учитель».

Ярова Лілія Володимирівна – вчитель української мови і літератури, «спеціаліст вищої категорії», завідуючий кабінетом української мови та літератури.

Новосад Алла Олексіївна – вчитель української мови і літератури, «спеціаліст вищої категорії».

Огородник Валентина Степанівна – вчитель української мови і літератури, «спеціаліст вищої категорії», керівник гуртка «Живе слово», голова профспілкового комітету.

Медвідь Ольга Петрівна – вчитель світової літератури та російської мови, основ християнської моралі, «спеціаліст вищої категорії».

Гапонюк Людмила Йосипівна – вчитель світової літератури та російської мови, «спеціаліст вищої категорії».

Білоконь Валентина Григорівна – вчитель англійської мови, «спеціаліст вищої категорії», «вчитель-методист».

Дубровська Марія Євгенівна – вчитель англійської мови та етики, «спеціаліст вищої категорії», «вчитель-методист», завідуючий кабінетом іноземної мови.

Бабич Наталія Павлівна – вчитель англійської мови, «вчитель вищої категорії».

Сахащик Ольга Іванівна – вчитель польської мови, «спеціаліст».

Пархомчук Ірина Юріївна – вчитель польської мови, «спеціаліст», завідуючий кабінетом польської мови.

Татаревська Ірина Вікторівна – вчитель математики, «спеціаліст вищої категорії».

Ліснічук Тетяна Миколаївна – вчитель математики, «спеціаліст вищої категорії», «старший учитель», завідуючий кабінетом математики.

Романюк Наталія Андріївна – вчитель математики, «спеціаліст вищої категорії», «старший учитель».

Яручик Світлана Ростиславівна – вчитель історії та правознавства, «спеціаліст вищої категорії», «старший учитель», керівник районного методичного об’єднання вчителів історії, завідуючий кабінетом історії.

Кучеренко Людмила Афанасіївна – вчитель історії, «спеціаліст вищої категорії», «вчитель-методист».

Поліщук Лариса Миколаївна – вчитель біології, «спеціаліст вищої категорії», «старший учитель», завідуючий кабінетом біології.

Свиридюк Тетяна Миколаївна – вчитель географії та економіки, «спеціаліст вищої категорії», керівник районного методичного об’єднання вчителів географії, завідуючий кабінетом географії, керівник гуртка «Туристичний».

Строчко Тетяна Петрівна – вчитель хімії і природознавства, «спеціаліст І категорії», завідуючий кабінетом хімії.

Мізюк Олександр Миколайович – вчитель інформатики, «спеціаліст вищої категорії», завідуючий кабінетом інформатики.

Киричик Людмила Анатоліївна – вчитель фізики та астрономії, «спеціаліст ІІ категорії», завідуючий кабінетом фізики, керівник гуртка «Фізико-технічний».

Семенюк Лілія Миколаївна – вчитель музичного мистецтва, «спеціаліст вищої категорії», «вчитель-методист», керівник районного методичного об’єднання вчителів музичного мистецтва, завідуючий кабінетом музичного мистецтва, керівник гуртка «Хоровий спів».

Ярема Оксана Юріївна – вчитель образотворчого мистецтва та художньої культури, «спеціаліст ІІ категорії», керівник гуртка «Веселкова палітра».

Драган Леонід Миколайович – вчитель трудового навчаннч, Захисту Вітчизни, «спеціаліст вищої категорії», «старший учитель», керівник районного методичного об’єднання вчителів Захисту Вітчизни, завідуючий кабінетами Захисту Вітчизни та майстерні по обробці металу.

Висоцька Аліна Феодосіївна – вчитель трудового навчання, «спеціаліст вищої категорії», завідуючий кабінетом обслуговуючої праці, керівник гуртка «Паперопластика».

Середа Олександр Миколайович – вчитель фізичної культури, «спеціаліст ІІ категорії», завідуючий спортивним залом, керівник гуртка з баскетболу.

Середа Вікторія Вікторівна – вчитель фізичної культури, «спеціаліст», керівник гуртка з баскетболу.

Степанюк Тетяна Григорівна – вчитель фізичної культури, «спеціаліст ІІ категорії», керівник гуртка з легкої атлетики.

Грицюк Олена Вадимівна – вчитель хореографії, педагог-організатор, «спеціаліст», керівник гуртка «Сучасні танці».

Лясковська Лариса Олександрівна – вчитель початкових класів, «спеціаліст вищої категорії», «старший учитель», керівник районного методичного об’єднання вчителів початкових класів, завідуючий кабінетом початкового навчання.

Козачук Даніна Болеславівна – вчитель початкових класів, «спеціаліст вищої категорії».

Оніщук Світлана Аркадіївна – вчитель початкових класів, «спеціаліст вищої категорії».

Стець Інна Андріївна – вчитель початкових класів, «спеціаліст вищої категорії».

Оршулік Катерина Миколаївна – вчитель початкових класів, «спеціаліст вищої категорії».

Богуцька Ніна Кузьмівна – вчитель початкових класів.

Бенещук Любов Григорівна – вчитель початкових класів, «спеціаліст вищої категорії», «старший учитель».

Галюк Ірина Анатоліївна – вчитель початкових класів, «спеціаліст вищої категорії».

Лоборчук Оксана Іванівна – вихователь групи продовженого дня, вчитель початкових класів, «спеціаліст вищої категорії».

Махновець Наталія Петрівна – асистент вчителя в інклюзивному класі, вчитель географії та економіки, «спеціаліст ІІ категорії», керівник гуртка «Юний турист-краєзнавець».

Пальчук Анастасія Олегівна – асистент вчителя в інклюзивному класі, соціальний педагог, «спеціаліст».

Кривицька Галина Федорівна – бібліотекар.