Для великих і малих: новорічні свята у Рожищенській школі № 2

Новорічні вечори для основної та старшої школи готували учні спільно з класними керівниками. У 5-х та 6-х  класах відбулися «Новорічні вечорниці»,

 

7 класи відтворили епізод з серіалу “Під Полтавою…”

та новорічну мініатюру “Ціна справжньої дружби”,

8-мі класи розіграли сценки “Дві блондинки на дорозі”

та “В очікуванні Нового року”.


У 9-11 – Новорічна конкурсна розважальна програма.

Спільними для всіх святкових заходів був хороший настрій, весела дружня атмосфера.

 

З Новим 2018 роком!

Напередодні Нового року дирекція школи щиро вітає колег, учнів, батьків з Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю і Божим благословінням, а очі світяться щастям.

Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий 2018 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги.

Бажаємо, щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!

Підсумки учнівських олімпіад, конкурсів у 2017-2018 н.р.

23 грудня відбулась олімпіада з математики, яка завершила ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 н.р. Дирекція школи вітає переможців та учасників олімпіад та конкурсів і дякує педагогам за сумлінну працю у підготовці школярів.

Ми гордимося нашими переможцями:

  • з польської мови і літератури: Макарусь Владислав, 9-А (І місце), Печко Софія, 9-А (ІІ місце);
  • з інформатики: Шипулін Олександр, 11 клас (І місце);
  • з географії: Слобода Анастасія, 11 клас (І місце), Шнит Юлія, 10 клас (ІІІ місце);
  • з російської мови і літератури: Букраба Ірина, 11 клас (ІІ місце), Романюк Катерина, 10 клас (І місце);
  • з української мови та літератури: Глинюк Ніна, 10 клас (ІІ місце);
  • з історії: Слобода Анастасія, 11 клас (І місце), Шнит Юлія, 10 клас (ІІ місце);
  • з екології: Слобода Анастасія, 11 клас (І місце);
  • з хімії: Букраба Ірина, 11 клас (ІІ місце), Махновець Дарина, 8-А (ІІ місце);
  • з астрономії: Ходзінський Віктор, 11 клас (І місце), Соломанчук Олександра, 11 клас (ІІІ місце), Глинюк Ніна, 10 клас (І місце);
  • з фізики: Ходзінський Віктор, 11 клас (ІІ місце), Глинюк Ніна, 10 клас (І місце);
  • з англійської мови: Букраба Ірина, 11 клас (І місце);
  • з правознавства: Шипулін Олександр, 11 клас (ІІ місце), Шнит Юлія, 10 клас (І місце);
  • з економіки: Ходзінський Віктор, 11 клас (І місце);
  • з трудового навчання: Букраба Ірина, 11 клас (І місце), Герасим’як Віталій, 10 клас (ІІ місце), Рога Катерина, 9-А (ІІ місце), Глинюк Олесь, 9-Б клас (ІІ місце);
  • з математики: Глинюк Ніна, 10 клас (ІІ місце), Хвиць Тарас, 7-Б клас (ІІІ місце);
  • у конкурсі юних інформатиків і аматорів комп’ютерної техніки: Шипулін Олександр, 11 клас (ІІІ місце);
  • у міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика: Букраба Ірина, 11 клас (ІІІ місце), Глинюк Ніна, 10 клас (ІІ місце), Андрусишин Ангеліна, 6-А (І місце);
  • у міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської молоді імені Тарас Шевченка: Глинюк Ніна, 10 клас (ІІ місце), Бірон Мирослава, 6-А (ІІІ місце), Герасим’як Юрій, 5-Б (ІІ місце).