Творчі сходинки педагогів Волині – 2018

19 квітня 2018 року у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулося закриття ХХІІІ обласної виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині».

Виставка має на меті створення умов для оновлення змісту, рівного доступу до якісної освіти, подальшого розвитку та впровадження інновацій, спрямованих на вдосконалення процесу навчання, виховання; формування інноваційної культури педагогічних кадрів; використання в освітньому процесі нових педагогічних ідей і технологій, передового педагогічного досвіду.

Педагогічний колектив школи щиро вітає вчителя інформатики, Мізюка Олександра Миколайовича, який представив на виставку у номінації “Технології (Інформатика)” власну роботу (електронний підручник Путівник мовою програмування Python), що отримала схвальні відгуки і посіла І місце серед 66 дидактичних і методичних матеріалів, заявлених у цій номінації.

Мізюк Олександр Миколайович нагороджений дипломом І ступеня управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації.

Бажаємо нових звершень і творчих успіхів у майбутніх конкурсах!

Конкурс екологічних агітбригад

30 березня команда юних екологів “Дзвін” брала участь в обласному конкурсі екологічних агітбригад “Земля – наш спільний дім” , в якому зайняли ІІІ місце серед 13 команд.

Програмою конкурсу передбачено:

презентація діяльності колективу “Екологічна просвіта в дії” – 5 хв.;

– творчий виступ на тему “Раціональне природокористування”.

Колектив у складі Макаруся Владислава, Стельмащук Анни, Лаби Каріни, Нікуліної Катерини (9-А клас), Дорощук Оксани (7-Б клас), Мірчук Анни (5-А клас) презентував еколого-просвітницьку та природоохоронну діяльність, проведену протягом року, взаємодію з громадськими та природоохоронними організаціями, її результативність з використанням агітаційних матеріалів (плакатів, буклетів).

Команду готували: Свистунова Лариса Олександрівна, Грицюк Олена Вадимівна, Махновець Наталія Петрівна, Ярема Оксана Юріївна.

Підсумки учнівських олімпіад, конкурсів у 2017-2018 н.р.

23 грудня відбулась олімпіада з математики, яка завершила ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 н.р. Дирекція школи вітає переможців та учасників олімпіад та конкурсів і дякує педагогам за сумлінну працю у підготовці школярів.

Ми гордимося нашими переможцями:

  • з польської мови і літератури: Макарусь Владислав, 9-А (І місце), Печко Софія, 9-А (ІІ місце);
  • з інформатики: Шипулін Олександр, 11 клас (І місце);
  • з географії: Слобода Анастасія, 11 клас (І місце), Шнит Юлія, 10 клас (ІІІ місце);
  • з російської мови і літератури: Букраба Ірина, 11 клас (ІІ місце), Романюк Катерина, 10 клас (І місце);
  • з української мови та літератури: Глинюк Ніна, 10 клас (ІІ місце);
  • з історії: Слобода Анастасія, 11 клас (І місце), Шнит Юлія, 10 клас (ІІ місце);
  • з екології: Слобода Анастасія, 11 клас (І місце);
  • з хімії: Букраба Ірина, 11 клас (ІІ місце), Махновець Дарина, 8-А (ІІ місце);
  • з астрономії: Ходзінський Віктор, 11 клас (І місце), Соломанчук Олександра, 11 клас (ІІІ місце), Глинюк Ніна, 10 клас (І місце);
  • з фізики: Ходзінський Віктор, 11 клас (ІІ місце), Глинюк Ніна, 10 клас (І місце);
  • з англійської мови: Букраба Ірина, 11 клас (І місце);
  • з правознавства: Шипулін Олександр, 11 клас (ІІ місце), Шнит Юлія, 10 клас (І місце);
  • з економіки: Ходзінський Віктор, 11 клас (І місце);
  • з трудового навчання: Букраба Ірина, 11 клас (І місце), Герасим’як Віталій, 10 клас (ІІ місце), Рога Катерина, 9-А (ІІ місце), Глинюк Олесь, 9-Б клас (ІІ місце);
  • з математики: Глинюк Ніна, 10 клас (ІІ місце), Хвиць Тарас, 7-Б клас (ІІІ місце);
  • у конкурсі юних інформатиків і аматорів комп’ютерної техніки: Шипулін Олександр, 11 клас (ІІІ місце);
  • у міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика: Букраба Ірина, 11 клас (ІІІ місце), Глинюк Ніна, 10 клас (ІІ місце), Андрусишин Ангеліна, 6-А (І місце);
  • у міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської молоді імені Тарас Шевченка: Глинюк Ніна, 10 клас (ІІ місце), Бірон Мирослава, 6-А (ІІІ місце), Герасим’як Юрій, 5-Б (ІІ місце).