Підсумки учнівських олімпіад, конкурсів у 2017-2018 н.р.

23 грудня відбулась олімпіада з математики, яка завершила ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 н.р. Дирекція школи вітає переможців та учасників олімпіад та конкурсів і дякує педагогам за сумлінну працю у підготовці школярів.

Ми гордимося нашими переможцями:

  • з польської мови і літератури: Макарусь Владислав, 9-А (І місце), Печко Софія, 9-А (ІІ місце);
  • з інформатики: Шипулін Олександр, 11 клас (І місце);
  • з географії: Слобода Анастасія, 11 клас (І місце), Шнит Юлія, 10 клас (ІІІ місце);
  • з російської мови і літератури: Букраба Ірина, 11 клас (ІІ місце), Романюк Катерина, 10 клас (І місце);
  • з української мови та літератури: Глинюк Ніна, 10 клас (ІІ місце);
  • з історії: Слобода Анастасія, 11 клас (І місце), Шнит Юлія, 10 клас (ІІ місце);
  • з екології: Слобода Анастасія, 11 клас (І місце);
  • з хімії: Букраба Ірина, 11 клас (ІІ місце), Махновець Дарина, 8-А (ІІ місце);
  • з астрономії: Ходзінський Віктор, 11 клас (І місце), Соломанчук Олександра, 11 клас (ІІІ місце), Глинюк Ніна, 10 клас (І місце);
  • з фізики: Ходзінський Віктор, 11 клас (ІІ місце), Глинюк Ніна, 10 клас (І місце);
  • з англійської мови: Букраба Ірина, 11 клас (І місце);
  • з правознавства: Шипулін Олександр, 11 клас (ІІ місце), Шнит Юлія, 10 клас (І місце);
  • з економіки: Ходзінський Віктор, 11 клас (І місце);
  • з трудового навчання: Букраба Ірина, 11 клас (І місце), Герасим’як Віталій, 10 клас (ІІ місце), Рога Катерина, 9-А (ІІ місце), Глинюк Олесь, 9-Б клас (ІІ місце);
  • з математики: Глинюк Ніна, 10 клас (ІІ місце), Хвиць Тарас, 7-Б клас (ІІІ місце);
  • у конкурсі юних інформатиків і аматорів комп’ютерної техніки: Шипулін Олександр, 11 клас (ІІІ місце);
  • у міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика: Букраба Ірина, 11 клас (ІІІ місце), Глинюк Ніна, 10 клас (ІІ місце), Андрусишин Ангеліна, 6-А (І місце);
  • у міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської молоді імені Тарас Шевченка: Глинюк Ніна, 10 клас (ІІ місце), Бірон Мирослава, 6-А (ІІІ місце), Герасим’як Юрій, 5-Б (ІІ місце).

Засідання районного методичного об’єднання вчителів фізичної культури

30 листопада 2017 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Рожище відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів фізичної культури. Свою майстерність, формування ціннісних орієнтацій в учнів щодо використання фізичних вправ як одного з головних чинників здорового способу життя, практичних навичок для самостійних занять фізичними вправами та проведення активного відпочинку показали вчителі фізичної культури Степанюк Тетяна Григорівна та Середа Олександр Миколайович.

Степанюк Т.Г. продемонструвала колегам заняття гуртка легкої атлетики, застосування легкоатлетичних видів вправ в осінньо-зимовий період, орієнтовні навчальні нормативи та обладнання.

Середа О.М. поділився з колегами шкіл району методикою проведення уроків за варіативним модулем «Баскетбол» у 9 класі. Учні продемонстрували навики і послідовність технічних прийомів з баскетболу (стійки, способи пересувань, зупинки, повороти на місці, ведення м’яча, передачі, кидки м’яча, елементи гри).

 

Підсумки обласного конкурсу юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки – 2017

17 листопада 2017 року проходив обласний конкурс юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки у м. Луцьк. Захід відбувався на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

В конкурсі брала участь команда Рожищенського району, до складу якої увійшов учень 11 класу загальноосвітньої школи №2 м. Рожище Олександр Шипулін. Представники команд навчальних закладів області змагалися у номінаціях «Офіс-менеджмент», «Web-дизайн» та «Програмування». Сашко успішно представив власний проект в номінації «Web-дизайн» на тему «Простір можливостей на перехресті наук і технологій». Журі конкурсу оцінювало виконане домашнє завдання, захист домашнього завдання та виконання конкурсного завдання.

Обласний конкурс юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки у м. Луцьк, 2017

За результатами особистої першості Олександр Шипулін посів почесне третє місце, з чим його і вітаємо та бажаємо натхнення, успіхів та перемог у майбутніх змаганнях і проектах.