Шановні батьки!

Дирекція школи щиро вітає Вас із Новим 2018 роком і Різдвом Христовим.

Із сніжно-зимовими святами завжди пов’язані усі добрі надії та сподівання. Тож нехай 2018 рік стане роком миру та злагоди, зміцнить нашу єдність.

Від усього серця бажаємо здійснення благородних намірів та життєвих планів.

Нехай різдвяно-новорічна казка наповнить Ваші серця надією та любов’ю, домівки – радістю та добробутом, а в душі ніколи не згасає вогонь світла та добра!

З Новим роком та Різдвом Христовим! Яскравих і веселих свят!

Підсумки учнівських олімпіад, конкурсів у 2017-2018 н.р.

23 грудня відбулась олімпіада з математики, яка завершила ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 н.р. Дирекція школи вітає переможців та учасників олімпіад та конкурсів і дякує педагогам за сумлінну працю у підготовці школярів.

Ми гордимося нашими переможцями:

  • з польської мови і літератури: Макарусь Владислав, 9-А (І місце), Печко Софія, 9-А (ІІ місце);
  • з інформатики: Шипулін Олександр, 11 клас (І місце);
  • з географії: Слобода Анастасія, 11 клас (І місце), Шнит Юлія, 10 клас (ІІІ місце);
  • з російської мови і літератури: Букраба Ірина, 11 клас (ІІ місце), Романюк Катерина, 10 клас (І місце);
  • з української мови та літератури: Глинюк Ніна, 10 клас (ІІ місце);
  • з історії: Слобода Анастасія, 11 клас (І місце), Шнит Юлія, 10 клас (ІІ місце);
  • з екології: Слобода Анастасія, 11 клас (І місце);
  • з хімії: Букраба Ірина, 11 клас (ІІ місце), Махновець Дарина, 8-А (ІІ місце);
  • з астрономії: Ходзінський Віктор, 11 клас (І місце), Соломанчук Олександра, 11 клас (ІІІ місце), Глинюк Ніна, 10 клас (І місце);
  • з фізики: Ходзінський Віктор, 11 клас (ІІ місце), Глинюк Ніна, 10 клас (І місце);
  • з англійської мови: Букраба Ірина, 11 клас (І місце);
  • з правознавства: Шипулін Олександр, 11 клас (ІІ місце), Шнит Юлія, 10 клас (І місце);
  • з економіки: Ходзінський Віктор, 11 клас (І місце);
  • з трудового навчання: Букраба Ірина, 11 клас (І місце), Герасим’як Віталій, 10 клас (ІІ місце), Рога Катерина, 9-А (ІІ місце), Глинюк Олесь, 9-Б клас (ІІ місце);
  • з математики: Глинюк Ніна, 10 клас (ІІ місце), Хвиць Тарас, 7-Б клас (ІІІ місце);
  • у конкурсі юних інформатиків і аматорів комп’ютерної техніки: Шипулін Олександр, 11 клас (ІІІ місце);
  • у міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика: Букраба Ірина, 11 клас (ІІІ місце), Глинюк Ніна, 10 клас (ІІ місце), Андрусишин Ангеліна, 6-А (І місце);
  • у міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської молоді імені Тарас Шевченка: Глинюк Ніна, 10 клас (ІІ місце), Бірон Мирослава, 6-А (ІІІ місце), Герасим’як Юрій, 5-Б (ІІ місце).