“Наші педагоги найкращі”

З метою активізації творчого потенціалу педагогів, удосконалення їх фахової майстерності, ознайомлення з кращими методичними наробками, уроками, заходами з 26.02.18 – 07.03.18 у нашій школі проходила декада педагогічної майстерності. Творчі вчителі, які атестуються, на високому рівні провели відкриті уроки, позакласні заходи.

23 лютого в 5-Б класі був проведений майстер-клас з образотворчого мистецтва під назвою “Лялька дзвінка. Арттерапевтичні малюнки.” Педагог: Ярема Оксана Юріївна.

 

Киричик Людмила Анатоліївна 28 лютого  у 7-Б класі на високому рівні провела урок “Тиск твердих тіл на поверхню. Сила тиску” з фізики.

Також 28 лютого у 7-Б класі  під керівництвом Кучеренко Людмили Афанасівни відбувся урок з історії України “Монгольська навала на українській землі”

2 березня початкова ланка відвідала захід  “Мова рідна – найдорожчий скарб”, який підготували Бенещук Любов Григорівна разом з 4-Б класом.

Водночас в 10 класі пройшла інтелектуальна гра “Найрозумніший” Ініціатор Киричик Л.А.

6 березня в 10 класі Яручик Світлана Ростиславівна  провела урок з правознавства “Кримінальна відповідальність”

Також 6 березня у 2-Б класі Лоборчук Оксана Іванівна показала урок з математики “Вправи на закріплення вивчених таблиць множення і ділення. Доповнення рівностей. Розв’язання задач.”

Завершила тиждень педагогічної майстерності 7 березня Степанюк Тетяна Григорівна уроком з фізичної культури в 2-А класі “Стрибкові вправи”